Müfredat değişkliği, son yapılan sınavlardan bazılarının yeni içeriğe göre hazırlanması, yeni soruların eklenmesi ve soru sayılarının artırılması gibi nedenlerden dolayı tüm testlerin güncellenmesine ihtiyaç duyulmuştur. En kısa zamanda yeni müfredata uygun ve daha çok soru ile online testler yayımlanacaktır.

Kullanım Kılavuzu ( Online Testler )

AÖL 15 Kasım 2013 | Ankara

Online testlerin nasıl kullanıldığını anlatan kılavuz için lütfen buraya tıklayınız.

Sınav Yerleri

AÖL 15 Kasım 2013 | Ankara

Açık Öğretim Lisesi Öğrencilerinin hangi il ya da ilçede ve hangi okulda sınava gireceklerini görmek için web tabanlı sisteme kullanıcı adı ve şifreleriyle girmeleri gerekmektedir. Sisteme girmek için tıklayınız.
   

Sınavlara Nasıl Hazırlanabilirsiniz?

AÖL 15 Kasım 2013 | Ankara

Açıköğretim Okulları öğrencilerinin televizyon, radyo ve internet teknolojilerini kullanarak sınavlara hazırlanabilmesi için gerekli alt yapıyı oluşturmuştur. Devamı...

Testlerimiz

AÖL 15 Kasım 2013 | Ankara

Bu güne kadar yayımlanan testlerimiz toplamda 325'e ulaşırken, soru sayısı da 6500 oldu.

İş Takvimi

AÖL 15 Kasım 2013 | Ankara

Açık Öğretim Lisesi öğrencilerinin iş ve işlemlerinin hangi tarihlerde yapılacağının belirlendiği takvimdir. Öğretim yılı başında yayımlanan bu takvime uygun olarak her tür iş ve işlem yürütülür. Zorunlu nedenlerden dolayı bazen bu tarihlerde değişiklikler yapılabilmektedir. Bu yüzden öğrencilerimizin zaman zaman iş takvimini kontrol etmeleri yararlarına olacaktır.

İçerikleri değişen dersler
DERSİN ADI Dönemi
Dil ve Anlatım
(3,4,5,6,7 ve 8)
Tarih (1 ve 2)
Coğrafya (3 ve 4)
Kimya (1,2,3 ve 4)
Fizik (1,2,3,4,5,6,7 ve 8)
Biyoloji (5 ve 6)
İngilizce (1,2,3,4,5,6,7 ve 8)
   
   
   
   
onlinetestaol@gmail.com