AŞAĞIDAN BİR DERS SEÇİNİZ.
AÇIKLAMALAR

Online test sayfamız Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğünce hazırlanmış olup öğrencilerimizin yararına sunulmuştur. Testler daha önceki Açık Öğretim Lisesi sınavlarında çıkmış sorulardan oluşmaktadır. Bazı derslerin testleri yeni müfredatla veya ders notları ile uyumlu olmayabilir. Sınavlara hazırlanırken web sitemizde içerikleri bulunan ders notlarını esas almanız gerekmektedir.

Online testler bünyesindeki derslerin listesi "DERS SEÇ" bölümünde listelenmektedir.Öncelikle hangi dersten test çözmek istiyorsanız o dersi seçip "DEVAM" butonuna tıklayınız. Seçilen dersin bünyesinde kaç tane test varsa "TEST SEÇ" bölümünde listelenecektir. "TEST SEÇ" bölümündeki testlerden bir tanesini seçip "DEVAM" butonuna tıkladıktan sonra oluşan butonuna tıklayarak teste başlayabilirsiniz. Testi bitirmek için sayfanın sonundaki "TESTİ BİTİR" butonuna tıklayarak testin değerlendirmesini gelen sayfanın altında görebilirsiniz. Başarılar dileriz.

NOT :Diğer derslerin testleri hazırlanmakta olup en kısa zamanda yayınlanacaktır. Online testler hakkındaki görüş ve önerilerinizi aciklise@meb.gov.tr adresine iletebilirsiniz.

Copyright©2013-2014 Açık Öğretim Lisesi - Tüm Hakları Saklıdır.